KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5577650
nr 557 7650
Akvarell
signerad Silvia Leitopes?, Balettdansöser, 58x32
Utrop:
100 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 8 december 2008
kl 20:03:39
300 kr
500 kr
400 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr